Bombonierki reklamowe – czy są smaczne?

przykład bombonierki reklamowej

Bombonierki reklamowe? A co to jest? Tak można usłyszeć od osób, które nie wiedzą o tym, jak dobrą reklamą może być droga bombonierka. Prawie każdy z nas jest zaznajomiony ze zwykłymi prezentami firmowymi lub cukierkami firmowymi i innymi podobnymi rzeczami, a o bombonierkach jako metodzie reklamy nie słyszał nigdy. Czy takowe bombonierki mogą być skuteczne? Dowiecie się tego poniżej.

Bombonierki reklamowe – gdzie są używane w celach marketingowych

Jak pewnie sami się spodziewacie – bombonierki używane w celach reklamowych są bardzo drogie, przez co firmy nie wręczają ich „od tak” każdemu napotkanemu potencjalnemu klientowi. Zazwyczaj są one stosowane na różnych przyjęciach firmowych gdzie zaproszone są ważne osobistości, lub na różnych spotkaniach biznesowych, gdy inwestorom lub bogatym klientom przedstawiane są plany firmy lub rzeczy oferowane przez firmę.

Czym się różnią takie bombonierki od zwykłych?

Jakością – zazwyczaj bombonierki z logo są bardzo wysokiej jakości, porównywalnej do tych belgijskich. Z jakością idzie w parze wysoka cena. Dodatkowo na bombonierkach reklamowych zazwyczaj nadrukowywane lub grawerowane jest logo firmy, podobnie jak w przypadku czekoladek czy cukierków reklamowych.

Jak smakuję taka bombonierka?

Wracając do głównego tematu tego wpisu – takie bombonierki są przepyszne! Sam miałem okazję spróbować ich już kilka razy, i za każdym razem były one przepyszne, że aż rozpływały się w ustach. Osobiście smak i jakość bombonierek reklamowych mogę porównać do pralinek belgijskich, które można dostać w różnych pijalniach czekolady lub sklepach internetowych. Droższe bombonierki na prezent (o których pisałem już na tym blogu tutaj) także mają podobny smak do bombonierek stosowanych w reklamie. Jednak za każdym razem bombonierki reklamowe są inne, niektóre firmy nawet próbują na nich przyoszczędzić – co na pewno nie jest dobrym zabiegiem marketingowym.

Gdzie można zamówić takie bombonierki?

Jeśli chcecie kupić bombonierki reklamowe to na pewno zaciekawiła Was opcja reklamowania własnej działalności u bogatszych klientów lub inwestorów za pomocą drogich bombonierek. Z tego co wiem, większość firm zamawia takowe bombonierki przez internet, ponieważ tam to jest najtańsze i najbardziej opłacalne, ale prawdopodobnie można też je zamówić na miejscu w sklepach, które się specjalizują w prezentach firmowych. Pamiętajcie jednak, że jest to drogi sposób reklamy i nie każdą firmę na niego stać, to jest jeden z głównych powodów dlaczego te bombonierki spotyka się tak rzadko.

  • Gość

    Ciekawe. Do zobaczenia tego artykułu nie wiedziałem nawet że coś takiego jak bombonierki reklamowe istnieją.

  • Pati

    Dla mnie bomba