Upominki świąteczne dla firm – w tym roku czekolada jest najpopularniejsza

upominki swiateczne dla firm

Czekoladowe upominki firmowe już od kilku lat są bardzo popularne, jeżeli chodzi o prezenty z logo. W tym roku jest nie inaczej – upominki świąteczne dla firm z czekolady są bardzo chętnie kupowane przez wiele firm. Na pewno kiedyś dostaliście jakąś reklamową czekoladkę, prawda? Każdy kiedyś dostał. Jest to nowoczesny sposób na reklamę swojej firmy – nie poprzez denerwowanie osób za pomocą ciągłych reklam w telewizji, bądź też w radiu – lecz poprzez tworzenie relacji z potencjalnym klientem, właśnie za pomocą czekoladowego upominku. Dlaczego czekolada jest najpopularniejszym, i zarazem najlepszym wyborem, jeżeli chodzi o świąteczne prezenty firmowe?

Niska cena – oszczędność pieniędzy dla firm

Czekoladowe upominki od zawsze słyną z tego, że nie są drogim wyborem i każdy może sobie na nie pozwolić. Szczególnie wiedzą o tym firmy, dla których liczy się każda oszczędność. W porównaniu np. do elektronicznych gadżetów, które były popularne parę lat temu – to czekoladki są dużo tańszym wyborem, więc za tą samą kwotę firma może zrobić dużo lepszą kampanię reklamową.

Czekoladowe upominki świąteczne dla firm są świetnym prezentem dla pracowników…

oraz kontrahentów. Pozwalają ma „osłodzenie” relacji, oraz pokazanie że zależy nam na konkretnej osobie. Nie jest to droga forma podarunku – a ucieszy każdą osobę. Nawet czekoladki na prezent firmowy o bardzo wysokiej jakości, wykonane z belgijskiej czekolady nie będą kosztować fortuny – a są idealnym prezentem firmowym.

Łatwa dostępność

Zamawiając elektroniczne upominki firmowe, czyli np. powerbanki z logo naszej firmy musimy liczyć się z tym, że czas oczekiwania będzie długi. Na czekoladki jednak długo czekać nie musimy – i to jest ich bardzo dużym plusem. Zamawiając upominki świąteczne dla firm wykonane z czekolady czas oczekiwania nie będzie długi, więc zamawianie możemy zawsze odłożyć na kilka dni później. Wydaje się to niewiele – jednak da nam to sporo czasu do przemyśleń, oraz pozwoli nam po prostu przespać się z tym pomysłem – może na następny dzień jednak zdecydujemy, że wolimy kupić inne czekoladki, lub umieścić inny tekst na opakowaniu.

  • Michał2

    Czekolada od lat jest najpopularniejsza