Czekoladki dla gości weselnych – popularne na całym świecie

czekoladki dla gości weselnych

Wesela na całym świecie są bardzo hucznie obchodzone. Zazwyczaj Para Młoda chce podziękować gościom za to, że postanowili przybyć na ich wesele i świętować zawarcie ich związku małżeńskiego razem z nimi. Podziękowania dla gości weselnych przybierają różne formy, ale najczęściej są to właśnie czekoladki. Dla gości weselnych nie trzeba przygotowywać żadnego bardzo drogiego prezentu – a nawet jeśli chcielibyśmy takie coś zrobić, to jest to bardzo drogie. Dlatego właśnie czekoladki dla gości weselnych są popularne na całym świecie.

Czekoladki dla gości weselnych jako podziękowania za przybycie

W Polsce ten zwyczaj nie jest aż tak popularny, ale powoli zyskuje popularność. Najczęściej Para Młoda kupuje malutkie bombonierki, które są wykonane bardzo ładnie i starannie, a na ich wieczku jest drukowany tekst oraz jakaś grafika. Zauważyłem, że bardzo popularne są czekoladki ślubne dla gości w postaci małych drewnianych szkatułek. Wygląda to świetnie, zachwyca i przy okazji nie powoduje, że musimy chodzić z pustym portfelem.

Co na takiej dedykacji Para Młoda umieszcza?

Najczęściej można spotkać się z imionami oraz datą ślubu, ale czasami też są inne teksty lub różne dedykacje. Można tez natrafić na czekoladki dla gości weselnych które posiadają na wieczku imiona gości, którym były zadedykowane. Jednak jest to rzadsze, ponieważ wtedy trzeba wszystko bardzo dokładnie zaplanować – co, jeżeli wręczymy podziękowania dla gości weselnych ze złym imieniem na wieczku? Dlatego pewniejszą rzeczą są po prostu imiona Pary Młodej oraz data ślubu.

Gdzie Para Młoda takie czekoladki zamawia?

Różnie, ale w większości przypadków przez internet. Każdy powód przemawia za tym, żeby kupować takie rzeczy w sklepach internetowych. Są po prostu znacznie tańszym wyborem, od razu widzimy jak produkt będzie wyglądał, oraz też często mamy bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Jeżeli też planujecie kupić czekoladki dla gości weselnych – to lepiej zróbcie to jak najszybciej, gdyż powoli staje się to popularne, a jak wiadomo – to co popularne jest drogie. Teraz ceny takich czekoladek ślubnych są jeszcze niskie.

 • Kari88

  na pewno takie czekoladki na swoje wesele zamówię!!

  • Barti91

   ja też, są przecudne

   • Kasia

    i tanie, to jest w nich super 🙂